| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | textil |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | crom |
| Înălţime | 330 mm |
| Diametru | 200 mm |
| Dimensiuni | 330х200 mm |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780554958 |









