| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED , halogen |
| Tip patron | GU10 |
| Consumul de energie | 50 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 509 mm |
| Diametru | 160 mm |
| Dimensiuni | 509х160 mm |
| Producător | Lampardi |
| Cod EAN | 8435628424693 |









