Caracteristici generale
| Flux luminos | 28 lm |
| Număr de lămpi | 4 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 4.5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | aluminiu |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | gri |
| Culoare carcasa | gri |
| Înălţime | 224 mm |
| Diametru | 18 mm |
| Dimensiuni | 18х224 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Polypool PP3111 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.