Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Flux luminos | 320 lm |
| Tipul de strălucire | 3000K-6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | negru |
| Culoare carcasa | negru |
| Înălţime | 100 mm |
| Dimensiuni | 420х100х53 mm |
| Greutate | 0.333 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Thunderobot L1A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.