Caracteristici generale
| Dimer | da |
| Flux luminos | 200 lm |
| Tipul de strălucire | 3000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 2 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | gri |
| Culoare carcasa | gri |
| Înălţime | 360 mm |
| Diametru | 200 mm |
| Dimensiuni | 360х200 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807526356 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Trio Maxi (R52121111) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.