| Tip aragaz | inductie |
| Material suprafata de lucru | sticlă ceramică |
| Întrerupatori | sensor |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 3.5 kW |
| Dimensiuni arzător | Ø280 mm |
| Timer | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 339x444x80 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 6.6 m |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hendi |
| Cod EAN | 8711369239421 |









