| Tip aragaz | electric |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 1 kW |
| Material arzătoare | fontă |
| Dimensiuni arzător | Ø155 mm |
| Termostat reglabil | da |
| Dimensiuni | 260х281х75 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1.7 m |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maestro |









