Caracteristici generale
| Tip | intraauriculare |
| Platformă | Android ,
iOS ,
Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis cu reducerea zgomotului |
| Talk through (modul transparent) | da |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 11 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 7 h:m |
| Durată de redare cu husă | 21 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 40 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 320 mAh |
| Culoare | gri |
| Dimensiune | 60x47x28 mm |
| Greutate | 45 g |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007660808 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco EQ27 Fun Metal Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.