| Tip | full-size |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | combinate (fir/bluetooth) |
| Microfon | da |
| Сablu detașabil | da |
| Diametru difuzor | 45 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth , mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 90 h:m |
| Timp de așteptare | 200 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 800 mAh |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 204х174х82 mm |
| Greutate | 262 g |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007612203 |









