Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Platformă | iOS ,
Android |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 25 h:m |
| Timp de așteptare | 120 h:m |
| Capacitatea a baterielor | 250 mAh |
| Culoare | violet |
| Dimensiune | 182x177x76 mm |
| Greutate | 163 g |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco W43 Adventure Purple sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.