| Tip | căști mono |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir (canal radio) |
| Microfon | da |
| Răspuns în frecvenţă | 150 - 7000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 150 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 7000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | USB Type-C |
| Durată de redare | 12 h:m |
| Culoare | negru |
| Specificații suplimentare | 2 perechi de căști |
| Producător | Hollyland |
| Cod EAN | 6976068114925 |









