| Tip | full-size |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Play Station , Windows , Nintendo Switch , XBOX , iOS , Android |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 53 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 10 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 21000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Lungime cablu | 1.3 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) , USB Type-C |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 320 g |
| Producător | HyperX |
| Cod EAN | 0197029008220, 197029008220 |









