| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 8 h:m |
| Durată de redare cu husă | 32 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 55 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 560 mAh |
| Culoare | negru |
| Greutate | 9 g |
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130023088 |









