| Pentru jocuri | da |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir (canal radio) |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 33 h:m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 236 g |
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206094772 |









