| Tip | auriculare |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 12 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Se încarcă fără fir | da |
| Durată de redare | 7 h:m |
| Durată de redare cu husă | 30 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | bej |
| Greutate | 5 g |
| Greutatea brută | 0.2 kg |
| Producător | Marshall |
| Cod EAN | 7340055405249 |









