Caracteristici generale
| Tip | linear |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 535 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Domeniu de lucru | 12 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Precizie de nivelare | ± 0,6 мм/м |
| Direcția de razele | orizontal ,
vertical |
| Culoarea fasciculului | verde |
| Fir | 1/4" |
| Greutate | 270 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001310417, 4059952582535 |
Specificațiile și imaginile produsului Nivela laser Bosch QUIGO GREEN GEN2 (0603663C02) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.