| Tip montare | sub blat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Dimensiuni | 790x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 440x430 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | antracit |
| Finisaj suprafaţă | antibacterian |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009885018634 |









