| Sursa de alimentare | acumulator |
| Voltaj | 3.7 V |
| Putere | 9 W |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Flux de lumină | 1000 lm |
| Temperatura culorii | 6000 К |
| Culoare LED | alb |
| Numărul de moduri | 1 |
| Materialul corpului | ABS-plastic |
| Culoarea | negru , portocaliu |
| Dimensiuni | 365x50x50 mm |
| Greutatea | 340 gr |
| Producător | Osram |









