Caracteristici generale
| Tip | pentru pizza |
| Cantitate | 1 |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 30 см |
| Lungimea lamei | 10 cm |
| Grosimea lamei | 1.5 mm |
| Dimensiune | 30x14.5 см |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Cozze Pizza Roller Cutter (Cozze) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.