Caracteristici generale
| Tip | universal |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 25.8 см |
| Lungimea lamei | 15 cm |
| Grosimea lamei | 1.3 mm |
| Greutate | 51 gr |
Alte informații
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029321305 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Samura Harakiri 150mm SHR-0023B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.