Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1250 W |
| Puterea maximă de aspirație | 180 mbar |
| Capacitate recipient | 25 l |
| Material carcasă | plastic |
| Tub | plastic |
| Lungime furtun | 2.5 m |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Priza p/u scule electrice | da |
| Lungime cablu | 3 m |
| Dimensiuni | 357x355x540 mm |
| Greutate | 4.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825674828 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator industrial Einhell TC-VC 1825 (23.424.85) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.