Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1400 W |
| Debit maxim de aer | 73 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 270 mbar |
| Capacitate recipient | 25 l |
| Lungime furtun | 4 m |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Priza p/u scule electrice | da |
| Lungime cablu | 8 m |
| Greutate | 11 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator industrial Metabo ASR 25 M SC (602070000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.