| Tipul | Set burghii |
| Tipul de foraj | Spirală |
| Material prelucrat | Beton , Cărămidă |
| Cantitate | 5 |
| Diametru | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Lungimea totală | 75 mm, 85 mm, 100 mm, 120 mm |
| Coadă | Cilindric |
| Gama de dimensiuni | 4 , 5 , 6 , 8 , 10 mm |
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6972951247558 |









