Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | bumbac |
| Elemente in set | 4 |
| Cerceaf pilota | 200x220 cm |
| Cearceaf de pat | 160x200 cm |
| Cersaf cu elastic | da |
| Fata de perna | 50x70 cm |
| Număr de fețe de pernă | 2 |
| Culoare principală | alb |
| Desen | Minnie Mouse |
| Țara de producere | Turcia |
Alte informații
| Producător | TAC |
| Cod EAN | 8696048800805 |
Specificațiile și imaginile produsului Lenjerie de pat pentru copii Tac Disney Minnie&Mickey Double (60212083) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.