Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | ranfors |
| Compoziția țesăturii | bumbac |
| Cerceaf pilota | 100x150 cm |
| Cearceaf de pat | 120x150 cm |
| Fata de perna | 35x45 cm |
| Număr de fețe de pernă | 2 |
| Culoare principală | mentol |
| Desen | căței |
Specificațiile și imaginile produsului Lenjerie de pat pentru copii Trendy Dalmacyali Mint (GTR008345) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.