| Tip | adaptor |
| Puterea | 65 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 3 |
| Conector la sursa de alimentare | USB Type-A , 2xUSB type C |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | nu |
| Dimensiuni | 97x62x30 mm |
| Greutate | 110 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474784155, 6931474784162 |









