| Tip | redresor încărcare |
| Voltaj | 12/24 V |
| Amperaj minimal la încărcare | 5 A |
| Amperaj maxim la încărcare | 25 A |
| Capacitate maxima acumulator | 400 Ah |
| Tipul bateriei | WET , EFB , AGM , GEL |
| Indicator de încărcare | da |
| Dimensiuni | 33х36х13 cm |
| Greutate | 3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Telwin |









