| Destinația | pentru încăpere , pentru stradă |
| Cantitate | 2 |
| Nivelul jocului | universal |
| Forma mânerului | conică |
| Materialul paletei | lemn |
| Combinarea fețelor | 5 straturi |
| Tipul fețelor | netedă |
| Culoarea fețelor | roșu-negru |
| Materialul fețelor | cauciuc |
| Dimensiuni | 260х140х10 mm |
| Grosimea bazei rachetei | 10 mm |
| Grosimea fețelor | 1.5 mm |
| Mingi în set | da |
| Control ? | 80 |
| Viteză ? | 40 |
| Rotație ? | 40 |
| Certificare | ITTF |
| Greutate | 200 gr |
| Producător | Donic |
| Cod EAN | 4000885884920 |
























