Caracteristici generale
| Rezoluție LCD | 3664x1832 |
| RAM | 8 Gb |
| Memorie interna | 256 Gb |
| CPU | Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2 |
| Unghiul de vizualizare | 96 ° |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Interfață | USB Type-C |
| Capacitatea bateriei | 4324 mAh |
| Dimensiuni | 120x210x220 mm |
| Greutatea | 515 g |
| Culoare | alb |
| Echipament | Căști VR ,
2 controlere ,
cablu de încărcare ,
baterii AAA (2 buc) ,
adaptor de alimentare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Meta |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari VR Meta Oculus Quest 3S 256Gb White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.