| Numire | industrial |
| Tipul de construcție | axial |
| Material | oțel |
| Max. flux de aer | 8850 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 370 W |
| Viteza de rotatie | 1450 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 500 mm |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 54 IP |
| Culoare | negru |
| Producător | Junan |
| Cod EAN | 4841243044569 |









