Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Presiunea aerului de evacuare | 42 Pa |
| Max. flux de aer | 130 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 16 W |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Înălţime | 187 mm |
| Lăţime | 187 mm |
| Adâncime | 96 mm |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.8 kg |
| în plus | jaluzele automate |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Promistral AUTO 125 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.