Caracteristici generale
| Tip | pentru vânătoare ,
turistic |
| Material de mâner | termoplastic |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 225 mm |
| Lungimea lamei | 92 mm |
| Lungimea mânerului | 132 mm |
| Grosimea lamei | 3.8 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Tip blocare cuțit | backlock |
| Greutate | 116 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Böker Magnum Echidna (01RY007) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.