Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | maro |
| Material de lamă | titan |
| Duritatea oțelului | 57 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 184 mm |
| Lungimea lamei | 83 mm |
| Lungimea mânerului | 102 mm |
| Grosimea lamei | 1.5 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 30 g |
Alte informații
| Producător | MAM |
| Cod EAN | 5602381020858 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit MAM Douro Black Titanium 2085 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.