| Tip | turistic |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | portocaliu/negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 56 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 250 mm |
| Lungimea lamei | 122 mm |
| Lungimea mânerului | 128 mm |
| Grosimea lamei | 4.7 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 220 g |
| Producător | Puma XP |
| Cod EAN | 816818014715 |









