Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate rezervor de apă | 120 ml |
| Jet de abur continuu | 20 g/min |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.8 kg |
| Dimensiuni | 21.9x17.4x9.2 cm |
| Echipament | husa |
| Specificații suplimentare | design pliabil |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103970934 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Philips STH3020/10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.