| Tipul construcției | seră |
| Forma de construcție | arcuită |
| Tipul arcului cadrului | demontabile |
| Lățimea construcției | 4 m |
| Înălțimea construcției | 2 m |
| Lungimea construcției | 10 m |
| Suprafață | 40 m2 |
| Materialul cadrului | oțel |
| Acoperire cadru | zincată |
| Grosimea cadrului | 0.65 |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 140 g/m2 |
| Numărul de ferestre | 16 |
| Protecție UV | da |
| Material de acoperire inclus | da |
| In set | seră, cuie, arcade, cleme pentru instalare, 2 țevi suplimentare,10 cuie pentru legarea plantelor |
| Specificații suplimentare | ferestre cu plase de țânțari |
| Producător | GardenLine |
| Cod EAN | 5900779848009 |









