Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 900 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3 bar |
| producția de abur | 25 g/min |
| Capacitate rezervor | 350 ml |
| Accesorii | Duză de curățare pete ,
Duză curbată ,
Perie rotundă ,
Duză pentru geamuri ,
Duză pentru covor ,
Duză din microfibră ,
Furtun flexibil ,
Extensii rigide (3 buc.) |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2.6 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Esperanza Asalto EHS008 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.