Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1350 W |
| producția de abur | 32 g/min |
| Capacitate rezervor | 550 ml |
| Accesorii | Duză flexibilă de 55 cm ,
recipient pentru apă (cană gradată) ,
pâlnie ,
husă din microfibră ,
perie cu peri rigizi ,
duză de curățare a geamurilor ,
suport pentru duză pentru geamuri ,
duză cu perie |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083121418 |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Yato YT-85760 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.