Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Viteza motorului | 800 rot/min |
| Putere consumată | 600 W |
| Materialul pompei | plastic |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 5 kg |
| Dimensiuni | 1281x307x350 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278505510 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat Curatator de terasa Karcher PCL4 (1.644-000.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.