| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | Stretch Jacquard |
| Dimensiune | 160x200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 23 cm |
| Saltea cu două fețe | da |
| Saltea iarnă/vară | da |
| Duritate | mediu |
| Saltea zonală | da |
| Numărul de zone | 5 |
| Materialul 1 | thermobond |
| Material 2 | spumă Oxygen |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | ML-Mobila |









