Caracteristici generale
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 1 dulap |
| Lăţime | 450 mm |
| Înălţime | 615 mm |
| Adâncime | 280 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Martat |
| Cod EAN | 2008957600753 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Martat Pera 45 White (11909) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.