Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 710 W |
| Turația în gol | 1350 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5600 min‾¹ |
| Energia de impact | 2.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 24 mm |
| Alimentare | priza |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Reglarea rotației | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 2.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DWT |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor DWT SBH07-24 BMC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.