Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Turația în gol | 1050 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4500 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 2.2 J |
| Diametrul găurii în lemn | 28 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 12 mm |
| Diametrul găurii în beton | 22 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 21 V |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Numărul de baterii incluse | 1 |
| Revers | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Altele | baterie, încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hammer |
| Cod EAN | 2009995014656 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Hammer 40913 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.