Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Turația în gol | 950 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4500 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 5.5 |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 32 mm |
| Alimentare | priza |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Altele | 3 burghie si 2 dalti |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
| Cod EAN | 6941640153340 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Ingco RH150038 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.