Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Turația în gol | 3100 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5000 min‾¹ |
| Energia de impact | 1.7 J |
| Diametrul găurii în lemn | 24 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 18 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Greutate | 4.2 kg |
| Altele | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381779883 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Makita DHR183Z sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.