Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Puterea absorbită | 2600 W |
| Turația în gol | 880 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5350 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 6 |
| Energia de impact | 5.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 42 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 32 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Revers | nu |
| Mâner suplimentar | da |
| Reglarea rotației | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Nivel zgomot | 90 dB |
| Greutate | 5 kg |
| Altele | 3 burghie si 2 dalti |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.55 kg |
| Producător | Powermat |
| Cod EAN | 5904067440012 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Powermat PM-MW-2600M sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.