Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-max |
| Moduri de lucru | 2 |
| Puterea absorbită | 1100 W |
| Turația în gol | 480 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 2750 min‾¹ |
| Energia de impact | 10 J |
| Diametrul găurii în beton | 40 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Revers | da |
| Reglarea rotației | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 11 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Raider RDP-HD59 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.