Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 920 W |
| Turația în gol | 1350 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 6000 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 3.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 12 mm |
| Diametrul găurii în beton | 28 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Reglarea rotației | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 3 kg |
| Altele | 2 burghie si 2 dalti |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stark |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Stark RH-930 (140930010) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.