Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 2 |
| Turația în gol | 900 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5000 min‾¹ |
| Energia de impact | 1.2 J |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 12 mm |
| Revers | da |
| LED iluminare | da |
| Greutate | 2 kg |
| Altele | Fara acumulator si charger |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tolsen |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Tolsen 87238 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.