Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 4 |
| Motor fără perii | da |
| Turația în gol | 1100 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5000 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 2.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 20 V |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| LED iluminare | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Altele | 2 baterii, încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6932584800698 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Total Tools TRHLI202682 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.